office@win-bag.rs | +381 (66) 11 2222

Nilfisk kese za usisivace GD1000-GD1010 N244

Kese za usisivače NILFISK

Kese za NILFISK usisivače napravljene od visokokvalitetnog Nemačkog mikrofibera. Čvrste i izdržljive, pružaju maksimalnu zaštitu od prašine pri usisavanju. Kese poboljšavaju efikasnost usisivača pri upotrebi.

Prikazana cena je po jednoj kesi.

AKCIJA! Na 10 kupljenih kesa 11-ta kesa gratis!



Mikrofiber kese za  NILFISK usisivače napravljene su od vrhunskog materijala koji pruža veću efikasnost, iskorišćenje i širu namenu u odnosu na papirne kese smanjujući emisiju prašine praktično na nulu. Naše kese su izdržljivije, elastičnije i otpornije na  mehanička oštećenja u odnosu na papirne kese i pri tom pružaju bolje iskorišćenje i do 60%. Kese su otporne na vlagu u malim količinama. Da bi ste sačuvali usisivač i obezbedili maksimalnu filtraciju i učinak neophodna je redovna zamena kesa. Nilfisk kese VC300/VP300/GD911/GDP2000/GDS1010

WIN-BAG kesa model N244 odgovara za sledeceće brendove i modele:

NILFISK

Nilfisk GD910

Nilfisk GD910A

Nilfisk GD710

Nilfisk GD2000

Nilfisk GD111 Thor Eco

Nilfisk GD911

Nilfisk GDP 2000

Nilfisk GDS1010

Nilfisk GDS 2000

Nilfisk GDS 1010

Nilfisk GDP2000

Nilfisk GD111

Nilfisk GD1010

Nilfisk GD 1010

Nilfisk GD 1005

Nilfisk GC1000SER

Nilfisk GA100

Nilfisk GD 111

Nilfisk GD 2000

Nilfisk GD101/01

Nilfisk GD1005

Nilfisk GD1000 14 LTR

Nilfisk GD1000

Nilfisk GDS3020

Nilfisk Go 111

Nilfisk VC300

Nilfisk VC300 Eco

Nilfisk Thor eco

Nilfisk Thor

Nilfisk Saltix 3 Family

Nilfisk VC300 Eco GD2000

Nilfisk VC300 Hepa

Nilfisk Vento8

Nilfisk VP300 Hepa

Nilfisk VP300 Eco

Nilfisk VP300

Nilfisk Saltix 3

Nilfisk Saltix 10

Nilfisk HDS 1010

Nilfisk HDS 1005

Nilfisk HDS 100

Nilfisk Go 111 VC 300

Nilfisk HDS 2000

Nilfisk NB 100

Nilfisk Saltix

Nilfisk NF100

Nilfisk NF 200

Nilfisk NB200

Nilfisk Family+

Nilfisk Family Vac CDF 2050

Nilfisk Business Vac CDB3060

Nilfisk Business de luxe

Nilfisk Business Vac CDB3050

Nilfisk Business Vac CDB3020

Nilfisk Business Vac CDB3000

Nilfisk Business+

Nilfisk CDB 2000

Nilfisk CDB 3020

Nilfisk CDB 3000

Nilfisk CDB 2040

Nilfisk CDB 2010

Nilfisk Business HDS 2000

Nilfisk Business GDS2000

Nilfisk 5715492012114

Nilfisk 5715492007653

Nilfisk 22251800

Nilfisk 1408618010

Nilfisk 82222900

Nilfisk 82222901

Nilfisk Business CDB3000

Nilfisk Business

Nilfisk Advance GD 1000

Nilfisk 82367810

Nilfisk CDB 3025

Nilfisk CDB 3040

Nilfisk Family GD 2000

Nilfisk Family GD 1005

Nilfisk Family De Luxe

Nilfisk Family CDF2000

Nilfisk Family GD 910

Nilfisk Family HDS 100

Nilfisk Family Vac CDF 2040

Nilfisk Family Vac CDF 2010

Nilfisk Family Vac CDF 2000

Nilfisk Family HDS 1005

Nilfisk Family Basic

Nilfisk Family

Nilfisk CDF 1000

Nilfisk CDB 3060

Nilfisk CDB 3055

Nilfisk CDB 3050

Nilfisk CDF 2000

Nilfisk CDF 201

Nilfisk CDF204

Nilfisk CDF 2050

Nilfisk CDF 2040

Nilfisk CDF 2010

Nilfisk 1408618000

Nilfisk kese VC300/VP300/GD911/GDP2000/GDS1010

© 2015-2019 All Rights Reserved | WIN-BAG

office@win-bag.rs | +381 (66) 11 2222